Forum VZB
Obóz fotograficzny - Wersja do druku

+- Forum VZB (https://www.vzb.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-21.html)
+--- Dział: Offtopic (/forum-24.html)
+--- Wątek: Obóz fotograficzny (/thread-384.html)



Obóz fotograficzny - Trothin - Dzisiaj 11:23 AM

Dzień dobry! Moja córka bardzo lubi fotografować, jednak na razie robi zdjęcia wyłącznie telefonem. Zastanawiam się, czy obóz fotograficzny będzie odpowiedni dla początkującej osoby bez profesjonalnego aparatu. Czy taki wyjazd rzeczywiście pomoże jej rozwinąć zainteresowania?


RE: Obóz fotograficzny - Planib - Dzisiaj 11:24 AM

Oczywiście. Na początku najważniejsze jest nauczenie się patrzenia na świat przez obiektyw, a nie posiadanie drogiego sprzętu. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy kompozycji, uczą się wykorzystywać światło oraz zdobywają pierwsze doświadczenia z prostą obróbką zdjęć. Smartfon w zupełności wystarczy, aby zdobyć solidne podstawy fotografii. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.kogis.pl/s/oboz-fotograficzny/